Chinese Civilization. Site Professor Valeriy Bebyk / Китайська Цивілізація. Сайт професора Валерія Бебика

ПРОГРАМА "ЦИВІЛІЗАЦІЯ INCOGNITA" ВІДКРИВАЄ НОВИЙ ШОВКОВИЙ ШЛЯХ
 

ПРОГРАМА "ЦИВІЛІЗАЦІЯ INCOGNITA" ВІДКРИВАЄ НОВИЙ ШОВКОВИЙ ШЛЯХ

 

Творча група програми "Цивілізація Incognita" (телеканал "ТОНІС", керівник проекту - професор Валерій Бебик) відвідала міжнародну віставку в китайському місті Дуньхуан, яке було західними воротами до Піднебесної на Великому шовковому шляху.

Не встигли українські тележурналісти приїхати на виставку, як потрапили до рук китайських журналістів.

Ось що написала про це "Ганьсу Рібао" - газета провінції Ганьсу, де знаходиться славетне місто Дуньхуан, яке стало місцем проведення ЕКСПО "Великий шовковий шлях": 

 

9-18 11:25 来自 360安全浏览 

[]#敦煌国际文博会# 【精彩我来告诉你】9月18日中午,参加首届丝绸之路(敦煌)国际文化博览会报道的乌克兰电视台记者在敦煌驻地与中国记者进行交流。会期将至,外国驻华记者和“一带一路”沿线国家媒体记者陆续抵达,投入敦煌文博会的报道工作。(甘肃日报记者 高樯)#丝绸之路文博会#

 

Газета «Ганьсу Рібао»:

18 вересня 2016 р. журналісти українського телеканалу «ТОНІС» спілкувалися з китайськими колегами. Вони братимуть участь в 1-й Міжнародній виставці з культури Великого шовкового шляху в місті Дуньхуан (провінція Ганьсу – З.О.). Зарубіжні журналісти прибувають один за одним і ми сподіваємося, що наша виставка Експо буде успішною.

 

Від себе додамо, що творча група програми "Цивілізація Incognita" готує цикл фільмів по історії Великого шовкового шляху та його ролі в міжкультурних контактах цивілізацій Сходу і Заходу, які невдовзі з*являться на телеканалі "ТОНІС" (дивіться щонеділі о 20:00).

 

Зоряна Оранта,

TV C.IncognitaСоздан 26 сен 2016